• +48 508 149 123
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Producenci | VEKA

Najważniejsze informacje o ofercie

VEKA

VEKA

VEKA jest posiadającym ponad 40 letnie doświadczenie, czołowym na świecie producentem profili okiennych z PCV i dostawcą systemów profili dla producentów drzwi i rolet. To jeden z pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego.

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Obecnie VEKA Polska Sp. z o.o. to trzecia co do wielkości fabryka profili okiennych w grupie VEKA w Europie. Jak wszystkie zakłady produkcyjne w grupie VEKA, tak i w VEKA Polska w centrum uwagi stoi bezkompromisowa dbałość o rozwój nowoczesnych technologii, doskonałą jakość wytwarzanych produktów oraz o środowisko.

Nowoczesność i ekologia

Grupa VEKA posiada najnowocześniejszy w Europie zakład do recyklingu starych okien, drzwi i rolet z PCV. Posiadające świetne właściwości izolacyjne profile VEKA stanowią podstawę do produkcji doskonałych i energooszczędnych okien, a te pozwalają z kolei obniżyć koszty ogrzewania i emisję CO2 do atmosfery.

 Pełną ofertę okien VEKA dostępną za pośrednictwem Twój Dom znajdą Państwo w poniższych katalogach.

Źródło - materiały producenta

VEKA w ofercie T-DOM

Okna PCV i aluminiowe

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.
Pomożemy Ci dokonać wyboru!

O NAS

Jesteśmy producentem okien i parapetów, autoryzowanym dystrybutorem drzwi pokojowych i wejściowych. W ofercie mamy także rolety, zabudowy oraz usługi remontowe.

TWÓJ DOM S.C.

Al. Jana Pawła II 6D/2
80-462 Gdańsk
Pomorskie | Polska
biuro@t-dom.pl

ZADZWOŃ DO NAS

ZOBACZ

Image

ZNAJDŹ W SERWISIE

© 2024 T-Dom. All Rights Reserved.
TD Twój Dom