• +48 508 149 123
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Producenci | Salamander

Najważniejsze informacje o ofercie

SALAMANDER

Salamander

Salamander należy do niemieckiej grupy Salamander Industrie Produkte (SIP), skupiającej firmy, które swoje produkty sygnują marką Brügmann, Salamander i bluEvolution.

W skład grupy SIP wchodzi również firma Salamander Window & Door Systems S.A., która jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okienno-drzwiowych profili z PCV w Polsce.

Marka Salamander w Polsce

Początki obecności Salamander Window & Door Systems S.A. w Polsce datowane są na rok 1990, w którym rozpoczęto sprzedaż nowoczesnych profili PCV do produkcji okien i drzwi.

Duży potencjał, jakim dysponuje Salamander Window & Door Systems S.A., pozwala na zabezpieczenie potrzeb polskiego rynku i na dużą skalę zaspakajać oczekiwania odbiorców z Europy Zachodniej, Wschodniej i Południowej. Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają klientom pełną satysfakcję z wyrobu.

Firma posiada certyfikat ISO 9001 oraz RAL.

Pełną ofertę okien producenta dostępną za pośrednictwem Twój Dom znajdą Państwo w poniższych katalogach.

Źródło - materiały producenta

SALAMANDER w ofercie T-DOM

Okna PCV i aluminiowe

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.
Pomożemy Ci dokonać wyboru!

O NAS

Jesteśmy producentem okien i parapetów, autoryzowanym dystrybutorem drzwi pokojowych i wejściowych. W ofercie mamy także rolety, zabudowy oraz usługi remontowe.

TWÓJ DOM S.C.

Al. Jana Pawła II 6D/2
80-462 Gdańsk
Pomorskie | Polska
biuro@t-dom.pl

ZADZWOŃ DO NAS

ZOBACZ

Image

ZNAJDŹ W SERWISIE

© 2024 T-Dom. All Rights Reserved.
TD Twój Dom