• +48 508 149 123
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Producenci | Metal-Bud

Najważniejsze informacje o ofercie

Image

Metal-bud

Firma Metal-Bud jako producent i dystrybutor produktów metalowych znana jest już na polskim i europejskim rynku od 1965 roku.

Ekologia

Okna KBE to poszanowanie środowiska poprzez dbałość o ekologię materiałów i wykonania. Technologia zastosowana w tych oknach wyklucza ze składu stabilizatorów okiennych szkodliwe związki ołowiu zastępując je przyjaznymi dla otoczenia materiałami wapnia cynku.

Aktualnie cała działalność firmy Metal-Bud skupiła się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi - na Polskim i Europejskim rynku firma Metal-Bud jest postrzegana jako marka której można zaufać. Doświadczenie oraz otwartość na nowe rozwiązania i technologie sprawiają, że klamki sygnowane logiem tej firmy są czymś więcej niż dodatkiem.

Firma została nagrodzona w 2006 roku laurem konsumenckiego konkursu jakości “Najlepsze w Polsce”, a także laureatem konsumenckiego konkursu "Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2010".

Pełną ofertę okien KBE dostępną za pośrednictwem Twój Dom znajdą Państwo w poniższych katalogach (w języku angielskim).

Źródło - materiały producenta

Metal-bud w ofercie T-DOM

Dodatki okienne

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.
Pomożemy Ci dokonać wyboru!

O NAS

Jesteśmy producentem okien i parapetów, autoryzowanym dystrybutorem drzwi pokojowych i wejściowych. W ofercie mamy także rolety, zabudowy oraz usługi remontowe.

TWÓJ DOM S.C.

Al. Jana Pawła II 6D/2
80-462 Gdańsk
Pomorskie | Polska
biuro@t-dom.pl

ZADZWOŃ DO NAS

ZOBACZ

Image

ZNAJDŹ W SERWISIE

© 2024 T-Dom. All Rights Reserved.
TD Twój Dom